Video

Osobom wrażliwym i dzieciom do lat 16 oglądanie tego filmu jest niewskazane!

Ten film, bez wątpienia może szokować, ale uważam że taki szok nie będzie najgorszą rzeczą, która może wam się przytrafić. Ten film zawiera kluczową wiedzę dla każdego człowieka… Mowa o pasożytach żyjących w naszym ciele i o tym jak wielką krzywdę nam wyrządzają, doprowadzając do najpoważniejszych powszechnych chorób. Upublicznianie tej wiedzy wydaje się być niewygodne dla pewnych środowisk. Stąd brak świadomości społecznej.

Należy głośno alarmować: zagrożenie nie jest na horyzoncie… Jest bliżej... znacznie bliżej. Ono jest wewnątrz nas.

Pasożyty u psów i kotów

Filmik ten przedstawia naukowe dowody zagrożeń zakażania pasożytami od zwierząt domowych oraz wnioski i porady jak skutecznie się chronić. Warto go obejrzeć i polecić swoim weterynarzom, którzy twierdzą że zakażenie od zwierząt (ze względu na barierę międzygatunkową) nie jest możliwe. To nieprawda.
Pasożyty wewnątrz nas

Rozmawiając z lekarzami na temat pasożytów usłyszałam takie wypowiedzi:
teraz ludzie nie są nosicielami pasożytów, bo już nie ma u nas biedy ani wojny. Warunki higieny w domach są odpowiednie, a to wyklucza zakażenie pasożytami.
Fakty temu przeczą. Ten film potwierdza i udowadnia, że choroby cywilizacyjne są spowodowane obecnością pasożytów w naszym ciele. Środowisko medyczne i  alterantywne zaczyna zdawać sobie sprawę, że nie ma chorób nieinfekcyjnych.  W prywatnych klinikach Rosji przed leczeniem choroby robi się oczyszczanie organizmu z pasożytów. Wiele chorób ustępuję już po takim ogólnym oczyszczeniu.
Dużo na temat piszą Nadieżda Siemionowa i Olga Jelisiejewa.
        Udostępniam te filmiki nie po to, by was straszyć, lecz by pomóc zrozumieć że nasz organizm może bardzo cierpieć z powodu pasożytów. Natomiast my, z braku wiedzy, licząc tylko na cudowne uzdrowienie dzięki drogim lekom, często tylko powiększamy listę naszych chorób.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz