Skuteczne usunięcie pasożytów i toksyn

         Witam serdecznie na stronie stworzonej dla wszystkich pragnących zdrowia. Sama od wielu lat szukałam przyczyn złego samopoczucia i na szczęście trafiłam na książkę N. Siemionowej „Szkoła zdrowia uwolnij się od pasożytów i żyj bez nich” Miałam dużo różnych odczuć: przerażenie, że tyle lat jedzą nas „robaki” różnego kalibru, a medycyna współczesna nic o tym nie mówi. Zdziwienie że to jest takie proste - dlaczego sama nie wpadłam na ten pomysł, od dziecka miałam kłopoty z brzuchem. Zachwycenie, że nareszcie mogę sobie pomóc i poprawić swoją kondycję. Po całkowitym oczyszczaniu organizmu mam dobre samopoczucie i chcę pomagać innym.
Wiele chorób jest spowodowanych infekcją czyli pasożytami. Mówiąc pasożyty mam na uwadzę nie tylko różne robaki ale również bakterie, wirusy, grzyby, drobnoustroje.
Naukowcy medycyny akademickiej różnych państw (Hulda Clark Regehr- praktyk medycyny alternatywnej (Canada), dr. med. Reinhard Voll (Niemcy) , prof. medycyny W. Dogel, biolog T. Swiszczowa, onkolog Niewiadomski, N. Siemionowa, E.M. Pawłowski (Rosja), I.K. Padczenko (Ukraina), J.H. Teras (Estonia) i wielu innych naukowców udowodnili,  że  większość chorób jest spowodowana pasożytami.
95% populacji ludzi na Ziemi ma pasożyty. Potwierdzenie moich słów  znajduje się  między innymi na stronie You Tube:

pasożyty w/w nas
zakażenie od domowych zwierząt
 
Na dzień dzisiejszy w świecie istnieje ogromna ilość metod dla uzdrawiania i oczyszczania organizmu - od diet i głodówki do zażywania różnych biologicznie aktywnych suplementów i leczniczych preparatów. Podstawą jakiejkolwiek metody jest oczyszczenie jelit i całego organizmu od pasożytów i toksyn.
Bez oczyszczania organizmu używanie najlepszych i najdroższych suplementów diety a tym bardziej lekarstw dla odzyskania zdrowia jest nie możliwe ponieważ  naukowo udowodniono, że pasożyty w naszym organizmie pochłaniają większość odżywczych składników, które dostarczamy z pożywieniem. Więc kogo karmimy witaminami, mikroelementami i innymi odżywczymi środkami lub pożywieniem? Odpowiedz brzmi – pasożyty! A co dostają komórki naszego ciała? Minimum tego, co zjadamy i toksyny w postaci odchodów pasożytniczych. Pasożyty to żywe istoty, które tak samo jak człowiek jedzą i trawią pokarm. Rzecz jasna, że wszystko zostaje w naszym ciele i przedostaje się do krwi. Warto zastanowić się czy człowiek może żyć długo i zdrowo z takimi nie proszonymi gośćmi ?
Nie mówimy tu już o różnorodnych patologicznych grzybach, bakteriach i wirusach, które całkowicie zaburzają homeostazę naszego organizmu.
Zażywanie antybiotyków i środków przeciw pasożytniczych  nie daje pozytywnych skutków ponieważ antybiotyki zabijają bakterie nie tylko patogenne lecz i  te, które  są potrzebne do prawidłowego funkcjonowania organizmu.  Walczymy więc  „z wrogiem i z bratem”. Środki przeciw pasożytnicze niestety, nie zabijają wszystkich pasożytów ale tylko jeden z rodzajów. Najbardziej istotne w oczyszczaniu organizmu od pasożytów , grzybów, bakterii jest to, że trzeba robić oczyszczanie na wszystkich frontach na raz. Wtedy będzie pozytywny skutek. W medycynie jest takie pojęcie jak schizogonia. To znaczy, że pasożyty, grzyby, bakterie wyczuwając zagrożenie zaczynają jeszcze szybciej rozmnażać się czemu należy szybko zapobiegać i „otworzyć ogień na wszystkich frontach”.
Właśnie tu kryję się pułapka dla osób, które robią oczyszczanie organizmu nie uwzględniając owego faktu!
Do ogólnych  objawów, które świadczą o obecności pasożytów w naszym ciele można zaliczyć:
wrażliwość skóry, zwiększona ilość piegów, różne znamiona na skórze,
 bóle głowy, wczesne pojawianie się zmarszczek ,
 pęknięcia na piętach,
 rozwarstwiające się paznokcie,
 zakłócenia snu,
nieprawidłowości układu immunologicznego,
częste przeziębienia,  
astma oskrzelowa,
 zaparcia, gazy, wzdęcia,
bóle w stawach i mięśniach,
alergia,
anemia, niska hemoglobina,
ciągłe zmęczenie , nerwowość. 

Obecność pasożytów  przejawia się również częstymi przeziębieniami, anginą, ropnymi zapaleniami migdałków, polipami, również chrapem we śnie.

Noworodki zakażają się pasożytami przy urodzeniu. 

Mogą zakazić się wszystkie błony śluzowe organizmu. To są oczy, usta, nos, krocze. Cierpi i skóra. Bardzo szybko zakażenie staje się ogólnym, już w wieku 5-8 miesięcy może dojść do wycieńczenia  trzustki, co nieoczekiwanie doprowadza do  cukrzycy.
 

Pasożyty "nie lubią" wysokiej gorączki, odwodnienia, nadkwasowości, ultrafioletowego promieniowania.
 
Dużym błędem jest obniżanie temperatury ciała środkami chemicznymi. Organizm jest na tyle inteligentny, że sam wie przy jakiej temperaturze ciała niszczą się patogenne drobnoustroje.    Historia walki z pasożytami – to poszukiwanie środka, który jednoczy skuteczność i bezpieczeństwo dla zdrowia. Jeszcze niedawno należało wybierać między leczeniem i poważnymi skutkami ubocznymi.
Światowa Organizacja Zdrowia ogłosiła rezultaty badań, z których wynika, że  80% wszystkich istniejących chorób człowieka  bezpośrednio wywołane są pasożytami, lub skutkiem ich obecności w organizmie!
W większości lekarze niezależnie od specjalizacji przyznają, że ich praktyka wskazuje, iż  w 90% u badanych w kostnicach  aż roi się od dużych robaków, pierwotniaków i innych drobnoustrojów.
One trafiają  do naszego organizmu przez owoce, jarzyny, sierść domowych zwierząt, pieniądze, zabawki, dywany, bieliznę, odzież, kurz. Jaja pasożytów, przyklejone specjalnym składnikiem do jarzyn i owoców, zabawek  nie zmywają się nawet gorącą wodą.  W dużych miastach wciągu dnia wytwarza się 50 ton odchodów  zwierząt, one wysychają i wiatr unosi je w powietrze. Więc oddychamy nie tylko trującymi spalinami … Schludność i zdrowy styl życia nie ratują.
Jedynym wyjściem jest zadbanie o odporność organizmu (w sposób całościowy, czemu służy opracowany specjalnie program  poprzez oczyszczanie, odżywianie, suplementację – wtedy( jak wskazuje doświadczenie) nastąpi całkowita  regeneracja organizmu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz